Logo

اگه می‌خوای بدونی مسیرت کجاست؟

اول لازمه که یک گزینه رو انتخاب کنی

مـراجـع

من به دنبال دریافت خدمات هستم

هـم‌مـسـیـر

من ارائه‌دهنده خدمات هستم

اگه تو زندگیت خواسته‌ای داری، بدون شک باید از یک نقطه‌ای شروع کنی. فرقی نمی‌کنه که بخوای پولدار بشی یا کسب‌وکارت رو رونق بدی، بخوای تحصیلات دانشگاهی‌ت رو به بهترین سطح برسونی یا به یه کشور پیشرفته مهاجرت کنی، بخوای آدم معروفی بشی یا سبک زندگی سالم و اندام متناسبی داشته باشی، یا خیلی ساده فقط بخوای بهترینِ خودت باشی. در هر صورت برای پیش‌رفتن تو مسیرت لازم داری از یه نقطه مشخص شروع کنی و قدم‌هات رو هوشمندانه برداری.

برای ما فرقی نداره که مقصدت کجاست اما برامون خیلی مهمه که مسیرت کجاست! ما کنارت هستیم تا بهترین مسیری که برای پیشرفت تو (خودِ خودِ تو، نه هیچ‌کس دیگه) وجود داره رو کشف کنی و به مقصدت برسی.

اما چطور اینکار رو می‌کنید؟

ما یه لیست جامع و بروز از افرادی که در زمینه رشد فردی و توسعه کسب و کار خدمات ارائه می‌کنن رو در اختیارت قرار میدیم تا تو بتونی با توجه به نیازت از بین ده‌ها کوچ، مشاور، منتور، مربی ورزش و روانشناس (درمانگر) هم‌مسیران مناسبت رو انتخاب کنی و از خدمات‌شون بهره ببری.

برای این کار فقط لازمه:

a person
  • وارد لیست خدمات بشی
  • لیست خدمات رو فیلتر ‌کنی
  • خدمات مورد نظرت رو بررسی کنی
  • تصمیم نهایی‌ت رو بگیری
  • و جلسه خودت رو رزرو کنی
a person

امکان رزرو جلسات حضوری هم وجود داره؟

بـلـه، هم‌مسیران این امکان رو دارن که خدمات خودشون رو بصورت حضوری و آنلاین ارائه کنن.

علاوه بر اینکه نحوه برگزاری هر سرویس در جزئیاتش قابل مشاهده است می‌تونید لیست خدمات رو براساس نحوه برگزاری شون هم فیلتر کنید.

هزینه جلسات رو چطوری پرداخت می‌کنم؟

هزینه تمامی جلسات رو بصورت آنلاین و به حساب مسیرت پرداخت می‌کنید و در صورت برگزاری موفق جلسه هزینه اون به حساب هم‌مسیر شما واریز میشه. اگه جلسه به علت عدم حضور هم‌مسیر برگزار نشه، هزینه پرداخت شده به کیف پول خودتون برمیگرده.

a person

اگه در مسیر رشد فردی و توسعه کسب و کار فعالیت می‌کنی و در این زمینه خدماتی رو بصورت عمومی به مراجعین‌ت ارائه میدی مطالب این صفحه برای شما نوشته شده.

مسیرت ابزاری رو ایجاد کرده تا ارائه‌دهندگان خدمات در این حوزه بتونن بواسطه اون، سرویس آسون‌تر و سریع‌تری رو به مراجعین‌شون ارائه کرده و تجربه بهتری رو برای اونها رقم بزنن.

برای استفاده از این ابزار کافیه در سایت ثبت نام کنی و بعد از فعالسازی اکانت، روی لینک راهنمای ارتقا حساب کاربری کلیلک کرده و مراحل اون رو به ترتیب انجام بدی.

به عنوان هم‌مسیر چه خدماتی دریافت می‌کنم؟

در صورتی که فرآیند ارتقا اکانت‌تون کامل شده باشه امکانات زیر در پنل کاربری شما فعال و در دسترس خواهد بود.

  • ایجاد پروفایل حرفه‌ای
  • تعریف خدمات متعدد
  • مدیریت تقویم کاری
  • مدیریت یکپارچه جلسات
  • کیف پول شخصی

چرا باید از خدمات مسیرت استفاده کنم؟

اگه برای معرفی خودت و خدماتت به فکر طراحی وب‌سایت شخصی افتادی. اگه برای جذب مراجع جدید هزینه و زمان زیادی رو در اینستاگرام صرف می‌کنی. اگه بجای ارتقا مهارت‌های خودت مجبور به یادگیری فوت و فن‌های بلاگر شدن و جذب فالوور و رفتن پستت به اکسپلور هستی. اگه بخش قابل توجهی از زمان ارزشمندت رو توی واتس آپ به پیدا کردن زمان خالی مشترک با مراجعینت میگذرونی و از فرآیند ارسال شماره کارت و دریافت رسید پرداخت مشتریانت خسته شدی. وقتشه که این وظایف رو به مسیرت بسپاری و خودت روی مقصدت تمرکز کنی.

چطوری برای جذب مراجع جدید بهم کمک می‌کنید؟

با حضور در لیست هم‌مسیران پروفایل و خدماتت در معرض بازدید مخاطبان قرار میگیره و اونها میتونن با بررسی و مقایسه تو رو انتخاب کنن و ازت جلسه رزرو کنن. این مخاطبان از طریق سرچ گوگل، کمپین‌های تبلیغاتی و رسانه‌های اجتماعی ما وارد سایت میشن/.

هزینه استفاده از این خدمات چقدره؟

هزینه استفاده از خدمات سایت رایگان هست. البته بزودی یک سرویس اشتراکی برای افرادی که نیاز به امکانات پیشرفته‌تری دارن به سایت اضافه خواهد شد. در صورتیکه مراجع از سمت خود شما معرفی شده باشه هیچ هزینه‌ای بابت جلسات از شما دریافت نمیشه. اما اگر مراجع از طریق کانال‌های مسیرت با شما آشنا بشه، 20% از مبلغ هر جلسه به عنوان حق معرفی از شما دریافت خواهد شد.

a person